Jdi na obsah Jdi na menu
 


Town hall

18. 2. 2010

Kateřinin herecký výkon sklidil veliký ohlas v celém spektru publika, které tuto estrádu včera navštívilo.

Její téma o nezájmu zaměstnanců na zmanipulovaných interních výběrových řízeních, čemuž se sama velice mile divila, nebo politicky korektní odpověď ohledně vyhazovu pana Vlastimila dokazuje, že by se tato žena hodila spíše mezi ochotníky.

Kdy už pochopí její nadřízený, že tato dáma není člověk na svém místě?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Etická linka HON

(Externista, 28. 2. 2010 8:29)

Jenom připomínám, že korporace HON bere vážně všechny náměty týkající se porušování pravidel byznysu. Můžete psát i česky, ale, prosímvás pište stručně, jasně, věcně co kdy kde kdo jak provedl ale hlavně nevymýšlejte si, musí to být pravdivé záležitosti! Doporučuji být spíše anonymní, většinou se po korporaci vyžvaní i e-mail adresa zasilatele, takže to chce jednorázový účet, dotčení pak hodně kopou kolem sebe, viz černý seznam SA lidí vyhozený v srpnu 2009, podle koukání na Internet.

access.integrity.helpline@honeywell.com

P.S. A jestli se vám ekluje bonzáctví, buďte v klidu, jistý manažerský páreček z HAO tam práší skoro pravidelně ... držím Vám všem palce, zbavte se těch parazitů!

Re: Etická linka HON

(kladivo, 18. 1. 2012 19:39)

berete vazne a co ? tahle firma uznava jen vlezdoprdelkovstvi ,nastenkare a udavace lidi kteri se nekomu nelibi nemaji sanci vratit se zpet i kdyz se propousteli s prislibem znovu prijweti pri zlepseni situace jenze osobni vztahy prevysuji znalost a praxi ale cemu se divit kdyz na vrcholnych pozicich pracuji nevyuceni kriminalnici,prodavacky ,maserky atd atd

pro nejnižšího dělníka

(E319217, 31. 3. 2010 22:19)

Buď rád, je z Tebe svobodný člověk. Máš jedinečnou příležitost najít si něco lepšího. Važ si toho.

Hotovo

(nejnišší dělník, 27. 3. 2010 18:39)

Nelezl jsem do zadku a už to mám sečtený. Dostal jsem dopis se šestkou. Tak sbohem kamarádi.

Zblaznite se?

(Luke ex e670880, 26. 3. 2010 8:42)

Koukam, ze nasranost delneho lidu v Mordoru je znacna :-)
Koukejte, Bryson uz na to sere, S&S si delaji co chteji a zbytek se jen trepe, aby jim nerekli druhy den, ze uz do prace chodit nemusi.
V celem svete se trepe reditel, kdyz potka sefa odboru, jen v HOE ne. Nezda se vam, ze je neco spatne?
Neodesel jsem z HOE rad, koneckoncu jsem tam delal 15 let, ale kdyz dnes vidim, jak se v jinych firmach jedna se zamestnanci, tak musim rici ze jsem udelal dobre a jsem dnes rad, ze nemusim denne chodit do prace s odporem a pracovat v neustalem stresu.
Soucasny kvazimanagement pouze vyuziva celkove situace, ale vseho docasu!

nelezu do zadku

(delnas, 25. 3. 2010 14:49)

cau lidi makate ,naucite se neco noveho ,ale stejne je to malo jak nelezete do pr...pak dostanete pulrocni podminku jinak pá pá smejdi zas....

New Site Leader

(Mola Vidal, 23. 3. 2010 22:07)

Koko a hezoune, prej pěkně manipulujete s volbou Site Leadera směrem k jedné expatce ze Seattle (USA) ?

Do pryč

( Koumes, 21. 3. 2010 21:04)

Do pryč pudem tak jakotak s nynějším vedením to ani jinak nejde

..honem

(Jeden, 15. 3. 2010 13:52)

Přátelé,jednejte rychle nebo vám to v M.Ú.zavřou.Toto vedení svou nechopností a intrikařením přivede firmu do pryč!!!

stávka

(stávka, 15. 3. 2010 10:41)

stávka stávka stávka

The Boxer

(Mr. ShitUs, 14. 3. 2010 21:26)

Nějaká stávka nestávka, to podle mne na Mr. ShitUse neplatí. Vždyť má na svědomí odchody už desítky lidí, fakt by mně zajímalo jak to dělá, že mu to všechno jeho nadřízení žerou (možná se tiše chlámou, jak to tady kurví). M.S. si asi rve vlasy, že ho nabral od sporáků, byl před ním varován, jaká to je krysa, vše se do puntíku naplnilo. Dal bych přednost rozhovoru, možná to chlapec nepochopí napoprvé, tak to pochopí po stodvacátépáté. Hooodně lidí mu bude chtít něco říct. Chce to jen být důsledný!

hnus

(xcv, 14. 3. 2010 19:44)

Jediný co by nám všem mohlo pomoci od útlaku je něco většího jako např. stávka, pokud si vše necháme líbit a nic neuděláme tak oni budou pokračovat a bude to čím dál horší, a jestli se vedení opravdu ujmě pan SIT, tak ani nechci vidět co se bude dít

jméno

(Mr. Twig, 11. 3. 2010 19:06)

Chceme, ale pokud chceš trochu napínat, stačí zatím napsat, jestli je to "interní" nebo "externí". Ale předpokládám, že to bude jako každá dobrá živnost předaná dál po známých.
Jak říkala Koko: "Klidně se hlaste!"

Výběrové řízení Site Leader

(Mola Vidal, 11. 3. 2010 15:24)

Kéž by, kéž by ... ale milý E333333, probuď se ze své naivity! Ty si myslíš, že si lidi z managementu HAO jen tak nechají vybrat nad sebe nějakého schopného Viktora Čističe, co po dvou týdnech prokoukne jejich pitomost, neshopnost a rychle je vyrazí?! Si asi upad ne...
Výběr nového Site Leadera je umně zmanipulovaný dle nejlepších dovedností hérečky SA a křiváka hezouna. Mobily se už žhaví.
Vše je připraveno pro předem dohodnutý výběr jisté osoby, která nechá vedení HAO dělat si svoje hajzlárny zase nějaký ten pátek a oni ji za to budou podporovat v postupu v korporaci.
Chceš, lépe, chcete vědět její jméno?

Honehell

(E333333, 10. 3. 2010 21:14)

myslim že novej GR udela neco a nekterí mistni manageri budou odejiti

Podezření

(E319217, 9. 3. 2010 22:02)

Já občas tak trochu podezřívám lidi z Pheonixu, kterým se pochopitelně nelíbí odliv práce do zahraničí, že takové lidi nechávají velet schválně, aby dokázali, že to není dobrý nápad. Já osobně bych asi postupoval stejně.

O odměnách

(Mola Vidal, 9. 3. 2010 19:10)

Z HR kdysi unikla jistá platová tabulka, z té se mnozí zjistili výši svého platu v dovolených a schválených hranicích, většina je tak na 65%, někteří i méně. Manažerka poté pustila do oběhu směšné zdůvodnění proč tomu tak je. Společný jmenovatel je prostý. Z ušetřených peněz se vypočítavají manažerské odměny, zlatej důůůl.

Informace

(Mr. Twig, 8. 3. 2010 20:52)

O tomto všem je vyšší vedení v USA pečlivě informováno. Tato sebranka není totiž jediná, co umí anglicky.

Převlíkání kabátů

(Mola Vidal, 8. 3. 2010 18:12)

Parádní veletoč předvedlo duo SI-SA ( a v těsném závěsu KOV) loni v srpnu 2009 po odvolání celého vedení Aerospace. Celá ta partička byl tak podělaná strachy z těch svých křiváren, že poletí taky, tak dokonce začali věřejně litovat ODCHODU některých jedinců. Předtím totiž pomlouvali jistá oddělení (MCOE, TPV, Inženýring) kde se dalo, po fabrice, v NADCAPu apod; prorokovali brzke rozprášení těch příživníků! ... a do pytle, vedení se ujal právě člověk z Inženýringu. Byli tak podělaní strachy až se najednou chtěli kamarádit s lidma, které sami vyhodili!

P.S. Dámo a pánové, toto už je skutečně karikatura manažera.

plat

(cncoperator, 7. 3. 2010 16:07)

je to naprd kdyz prijde nekdo novy a ma vic jak ja a umi min jak ja a dela tam tri mesice uplny hovno.fakt se dobre maká